Johann Wieltschnig *
(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Innerliche Verflechtungen", signiert Wieltschnig, datiert 2010, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 90 x 77 cm, Passepartout, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Johann Wieltschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.02. - 05.03.2014 |